Перейти до основного вмісту

Благодійність (сучасні реалії й вибори зокрема). Може спробувати?

Триває передвиборча кампанія. Сотні "політиків" використовують адмінресурс для пропаганди та підкупу виборців й називають це благодійністю. Люди йдуть, беруть гречку, мило, макарони, тощо. Чи проголосують вони за тих, хто прикриваючись благородним словом "благодійність" купує їхнє майбутнє, життя, здоров'я, їх дітей та внуків - лише для того, щоб потім продати подорожче? Надіюсь, що ні.
Під впливом цих думок вирішив розібратися, що ж таке благодійність в Україні, й чому це привілей олігархів та політиків. Почитав закон Про благодійництво та благодійні організації , думаю навряд всі передвиборчі "благодійні" штаби діють згідно з ним.
Залишається багато питань, одне з яких - А де ж усі ці благодійники в інший, крім передвиборчих кампаній час? 
Крадуть. Продають. Зраджують. Насолоджуються.
Поки не прийде нова кампанія й вони знову кидатимуть крихти зі свого стола пограбованим та згвалтованим ними ж жебракам, яким став український народ. Схід, Захід, Центр, Південь, Північ - крихт вистачить всім, а тим хто прагне політики ще й приправ додадуть: "язик", "нато", "єс", "срср", тощо.
Тому з'явилась думка про створення якоїсь невеликої благодійної організації. Бачив як волонтери просто ходили й збирали гроші на корм тваринам з притулку в урночку. І вважаю це набагато гуманніше, ніж давати десятку якомусь бомжу, що все одно її проп'є.
До того ж, як кажуть - "і хотілося б бути людяним - але ці люди навколо...".
Після виборчої кампанії з кількома друзями спробуєм - а раптом вийде?


Ц
ікаво?
Збережи в соцмережі та поділись з друзями)

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Посвята першокурсників в 14 гуртожитку студмістечка КПІ

Вчора, 21 вересня відбулась посвята першокурсників в 14 гуртожитку студмістечка КПІ. Це надто неординарна подія, щоб залишати її без уваги, тож поділюся враженнями, і навіть деякими відеофактами)) Почалося все біля самого гуртожитку, де першокурсників посвячували матаналізом та годували перченою кашею і солоним компотом з яблук. Потім всі першокурсники 14 гуртожитку разом вирушили святкувати до клубу "Соррі, бабушка", де відбувалась вечірка в стилі "Стиляги" - всі були одягнені в дусі того самого фільму, грала пречудова музика, яка потім змінилась на драм та дабстеп. Крім того був конкурс на кращий номер між жителями 5 поверхів, це була реальна битва креативів. Але найкращими були номери 3 і 5 (нашого) поверхів. Але перемогли виконавці 3 поверху - хоч наш виступ зібрав у кілька разів більше оплесків і захвату, за них віддала вирішальний голос соцпрацівник, до того ж  вони скопіастили танеці і пісню з фільму, тобто  їх виступ був у дусі вечірки. Наш же виступ

Що таке #ЄвроМайдан ? ЄвроМайдан - це коли...

ЄвроМайдан - це коли люди відстоюють не політика, а саме свої інтереси, майбутнє, ідею. ЄвроМайдан - це коли десятки тисяч людей знявши шапки й поклавши руку на серце, співають державний гімн на головній площі країни о четвертій ранку при -10 морозу з ліхтариками в руках. ЄвроМайдан - це коли ти впевнений у тому, хто поряд з тобою. ЄвроМайдан - це коли ти можеш запросто поспілкуватися з тим, з ким й не уявляв своєї розмови - від закарпатських будівельників й луганських шахтарів до журналістів національних телеканалів й депутатів Верховної Ради.

Крим наш. Мусимо повторити?

Сімнадцятого березня соцмережі сколихнули фото нових декорацій на Майдані. Там чорним по жовто-блакитному було написано багато лозунгів, серед них - Крим наш, Судак наш, Сімферополь наш, мусимо повторити та сотні інших, вже остогидлих і забутих шаблонів російської пропаганди. Спочатку більшість користувачів не повірила, мовляв ну не можуть же вони встановлювати там таку відверту шовіністичну російську вторсировину.